top of page

GoogleAds vs Yandex | Yandex vs Google Ads

Czy wiesz, że istnieje alternatywa dla Google Ads, która może przynieść Ci jeszcze większe korzyści? Czy jesteś zmęczony wysokimi kosztami konwersji i zaciętą konkurencją na platformie Google Ads? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie rozwiązanie - Yandex Direct. Ta rosyjska platforma reklamowa oferuje wiele unikalnych funkcji, które mogą pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu z Twoimi kampaniami reklamowymi.

Niektóre z zalet Yandex Direct to: niższe koszty konwersji, bardziej szczegółowa analiza danych i możliwość dotarcia do nowych, nieodkrytych rynków. Ale jak zacząć korzystać z tej platformy? Nic prostszego! Wystarczy zlecić to zadanie agencji marketingowej ReklaMagia.com, która specjalizuje się w tworzeniu, prowadzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych w Yandex Direct.

W tym artykule przedstawimy Ci dokładnie, jak ReklaMagia.com pomaga swoim klientom w osiągnięciu sukcesu na Yandex Direct. Dowiesz się, jakie konkretne korzyści może przynieść Twojej firmie praca z tą agencją marketingową oraz jakie najlepsze praktyki stosuje ona w prowadzeniu kampanii reklamowych na Yandex Direct. Przygotuj się na to, że po przeczytaniu tego artykułu, już nigdy nie spojrzysz na Google Ads tak samo!Po pierwsze, Yandex Direct oferuje wiele unikalnych korzyści w porównaniu do Google Ads. Skupia się na użytkownikach czytających cyrylicę i jest popularna w krajach Europy Wschodniej i Wspólnoty Niepodległych Państw, co daje możliwość dotarcia do nowych, nieodkrytych rynków i zwiększenia sprzedaży.

Po drugie, Yandex Direct oferuje niższy średni koszt konwersji niż Google Ads. Dla małych firm z ograniczonym budżetem reklamowym jest to szczególnie ważne. Co więcej, platforma ta umożliwia płatności ręczne (prepaid), kartą lub przez PayPal, co zapewnia elastyczność w zarządzaniu finansami.

Po trzecie, Yandex Direct dba o jakość swoich reklam. Systemy antyspamowe typu recaptcha weryfikują użytkowników, co zapewnia większą skuteczność kampanii reklamowych i minimalizuje ryzyko oszustw.

A to nie wszystko! Yandex oferuje również promocje dla nowych klientów. Można otrzymać kody promocyjne o wartości 300 lub 500 euro, a agencja marketingowa ReklaMagia.com zapewnia pierwsze trzy miesiące obsługi za 1 zł/msc. Dzięki temu można przetestować Yandex Direct bez dużego nakładu finansowego i przekonać się o jego skuteczności.


Google Ads również ma swoje wady. Po pierwsze, koszt kampanii reklamowej może być wysoki. W zależności od branży i słów kluczowych, koszt za kliknięcie (CPC) może być bardzo wysoki. Dlatego ważne jest zaplanowanie budżetu i zrozumienie zwrotu z inwestycji.

Po drugie, konkurencja na platformie Google Ads jest duża. Wiele firm korzysta z tej platformy, co utrudnia wyróżnienie się. Aby skutecznie konkurować, potrzebujesz mocnego tekstu reklamowego, atrakcyjnej oferty i dobrze zaprojektowanej strony docelowej.

Po trzecie, Google Ads to krótkoterminowa inwestycja 2. Kampania reklamowa ma krótki okres ważności - gdy Twój budżet zostanie wyczerpany, Twoje reklamy zostaną wyłączone. Może wydawać się kuszące osiągnięcie natychmiastowych wyników, ale warto rozważyć swoje opcje.
0 wyświetleń0 komentarzy