top of page

Alternatywa dla GoogleAds - Yandex DirectReklaMagia.com to agencja marketingowa, która oferuje magiczne reklamy i optymalizację kampanii. Wśród trudnych i konkurencyjnych branż w Polsce znajdują się m.in. branża odzieżowa oraz finansowa. Jako alternatywę dla reklamodawców niezadowolonych z usługi GoogleAds (wysokie koszty, duża konkurencja, kilkające boty), ReklaMagia.com proponuje reklamowanie się na niszowej platformie reklamowej Yandex Direct.

Yandex Direct to rosyjska usługa reklamowa umożliwiająca umieszczanie kontekstowych reklam na Yandex. Reklama kontekstowa może pomóc zwiększyć sprzedaż i przyciągnąć nowych klientów. Reklamy będą wyświetlane użytkownikom szukającym Twoich produktów lub usług w Internecie.


Dla nowych klientów dostępny jest kod promocyjny o wartości 1200 zł - zasady są takie same jak w przypadku kodów GoogleAds - trzeba wydać kwotę by otrzymać promocję. Brak konkurencji na terenie Polski, przedpłaty oraz niższe koszty konwersji to tylko niektóre z zalet korzystania z Yandex Direct. Nadto ReklaMagia.com przez pierwsze trzy miesiące prowadzenia kampanii pobiera jedynie symboliczną kwotę 10zł/mies. za tworzenie i prowadzenie kampanii w sieci reklamowej Yandex. Po tym okresie można zrezygnować, lub renegocjować koszt obsługi naszej agencji.


Jeśli jesteś niezadowolonym reklamodawcą usługi GoogleAds i szukasz alternatywy dla trudnych i konkurencyjnych branż, rozważ skorzystanie z usług agencji ReklaMagia.com i promowania swojej firmy na platformie Yandex Direct. Jedną z głównych zalet korzystania z Yandex Direct jest możliwość skorzystania z „Konstruktora Kreacji” i stworzenia reklam na podstawie szablonów albo za pomocą narzędzia «Pomysły kreacji». Wystarczy podać URL podstrony, a konstruktor wygeneruje propozycje ogłoszeń w oparciu o jej treść. Yandex Direct oferuje również większy zasięg w grupie odbiorców w wieku powyżej 25 lat.

Yandex oferuje również takie funkcje jak wyszukiwanie obrazów, wyszukiwanie filmów, dostępność map, możliwość tłumaczenia oraz dostępność wewnętrznej poczty. Yandex oferuje również wewnętrzne, darmowe narzędzie do sprawdzania ruchu na stronie i przechowywania plików w chmurze.


0 wyświetleń0 komentarzy